MOJE CIAŁO-MÓJ DOM
To cykl 4 spotkań warsztatowo-webinarowych. Ten miesiąc ze mną pozwoli Ci lepiej zrozumieć i zatroszczyć się o siebie. Pomogę odbudować samoocenę, ale też nauczę jak opiekować się tymi częściami siebie, których w sobie nie lubimy. Bardzo wierzę, że to jest to, czego my dziewczyny potrzebujemy przed wakacjami i w ogóle na całe swoje życie.
Warsztaty prowadzę od lat, ale ta edycja jest wyjątkowa, ponieważ zdecydowałam się podzielić go na 4 części, tak żeby nie przez jeden dzień a przez cały miesiąc być z Tobą w kontakcie i monitorować Twoją pracę nad sobą.
Warsztat będzie kameralny, będzie miał formę webinaru z ćwiczeniami (90 min) a potem dyskusji z pytaniami i wymianą wspólnych refleksji. Choć temat jest subtelny i poruszający bardzo wrażliwe struny, w całości oparłam go o standardy EBM, a dokładnie o psychologiczne teorie oparte na badaniach i dowodach naukowych. Bardzo zależy mi na tym żeby przekazać to co prawdziwa psychologia proponuje w temacie samoakceptacji i pracy nad sobą .
Kilka konkretów. Będziemy spotykać się w każdą czerwcową środę o 20:00 począwszy od 3.06.
Tematy, które będziemy poruszać:
1. Co ciało chce nam powiedzieć? Emocje i nasza cielesność
2. Praca z wygnanymi, nielubianymi częściami siebie
3. Odbudowanie czułości i współczucia wobec ciała
4. Kobiecość na własnych zasadach
top of page
profesjonalne wsparcie psychologiczne w procesie pracy z nadwagą i otyłością
680,00 złCena
Regulamin zakupu
bottom of page
